کد خبر : 34
تاريخ انتشار :
پنج شنبه 21 اسفند 1393 - 10:13
گروه خبري : اجتماعی
خبر خوش عضو شورای شهر ساری به ماهک
عضو شورای شهر ساری از اختصاص ردیف اعتباری در بودجه سال 94 برای بیماران با شرایط ویژه از جمله ماهک خبر داد. مسعود پیری شامگاه گذشته در حاشیه بازدید از بازارچه خیریه نوروزی "ماهک" در گفتگو با خبرنگار شمال نیوز در ساری گفت: همه مجموعه شهرداری دغدغه ماهک را دارند.

وی افزود: چناچه از ماهک و مجموعه های این چنینی غافل شویم در واقع از سرنوشت فرزندان خودمان غفلت کردیم .

عضو شورای شهر ساری با بیان اینکه وظیفه ی ذاتی شورای شهر ارائه خدمات به تمام اقشار است تصریح کرد: اما شورای شهر نسبت به همشهری های مان با نیازهای ویژه غفلت کرده و به وظایف خود عمل نکرده است.

وی ادامه داد: تکلیف قانونی ما برای خدمات رسانی به این حوزه مغفول مانده و هنوز خیلی جدی گرفته نشده است.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر ساری خاطرنشان ساخت: این دغدغه به این سمت می رود که به عنوان موضوع اصلی در حوزه مدیریت شهری مورد توجه قرار گیرد و شاهد خدمات با کیفیت تری خواهیم بود.

وی در ادامه خبر داد: در بودجه سال 94 دو ردیف اعتباری اختصاصی برای بیماران با شرایط ویژه از جمله ماهک در نظر گرفته شده است.

پیری در پایان ضمن دعوت از همه مسئولین و همشهریان برای حضور در جشن قلک شکان ماهک اظهار کرد: امیدوارم همه هم شهری های خوبم از این برنامه استقبال کنند که هم حمایت معنوی و هم مادی آنها در جهت ارائه خدمات با کیفیت به مجموعه ماهک پررنگ تر و پرفروغ تر شود.

به گزارش شمال نیوز؛ جشن قلک شکان و دونمایی قلک جدید "ماهک" هم زمان با مراسم اختتامیه این بازارچه روز جمعه 22 اسفند ماه از ساعت 18 الی 22 در ساری خیابان فرهنگ مقابل ساختمان شهریار 3 برگزار می شود.

گردآورنده ي خبر : ادمین

ارسال نظر
The answer is